Megye III. labdarúgó bajnokság 2018/2019 idény

Eredmények, Tabella

2018. 08. 26. 17:30

DUNASZEKCSŐ SE - SÁTORHELYI SE 3:1 (0:1)

A 2. félidőben a cseréknek köszönhetően stabilabb lett a védekezésünk, és támadásban is hatékonyabbak lettünk. A végén még a kihagyott 11-es is belefért.

2018. 09. 23. 16:00

DUNASZEKCSŐ SE - SZALÁNTA HUNYADI SE 5:1 (5:1)

Góllövők: Korsóskorsos, Szilágyi 2 szilagyi,

Miklós 2 miklosgy

Szenzációs kezdéssel 20 perc után 5:0-ra vezettünk. Ezzel el is dölt minden.

2018. 09. 30. 15:00

SZAJKI SE - DUNASZEKCSŐ SE 1:4 (0:2)

Góllövők: Szilágyiszilagyi, Korsóskorsos,

Már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Öt forduló után továbbra is veretlen a csapatunk.

2018. 10. 07. 15:00

DUNASZEKCSŐ SE -GÖRCSÖNYDOBOKA SC 2:1 (0:1)

Nagy hajrával a 2. félidőben megfordítottuk a mérkőzést. A győztes gólt a 82. percben csereként beállt Mózes Gábor szerezte a 93. percben.

2018. 10. 14. 14:30

BEREMEND SPORT KFT - DUNASZEKCSŐ SE 7:2 (5:0)

Góllövők: Miklós Gy.miklosgy Princhausz G.

A toronymagasan bajnokesélyes hazai cspat ellen nem volt reális esélyünk a pontszerzésre. Első vereségünket szenvedtük el az idényben.

2018. 10. 21. 14:30

DUNASZEKCSŐ SE - BORJÁDI SE 5:0 (1:0)

Góllövők: Sallaisallai_z, Szilágyiszilagyi, Miklósmiklosgy, Szekeres2szekeres

Nehezen törtük fel a vendégek ellenállását, de a 2 félidő elején történt jogos kiállítás után nem volt kérdéses a győzelem.

2018. 10. 28. 13:30

ORFŰ KSE - DUNASZEKCSŐ SE 0:6 (0:2)

Korsóskorsos, Theisz B.theisz

Magabiztos játékkal hoztuk a kötelező győzelmet.

2018. 11. 04. 13:30

DUNASZEKCSŐ SE - KÖLKEDI SE 1:5

Góllövő: Miklósmiklosgy

Az első félidőben az idény egyik legjobb játékát nyújtottuk, de a 2.-ban a rutinosabb vendégek domináltak.

2018. 11. 11. 13:30

EGERÁG SE - DUNASZEKCSŐ SE 7:4 (2:2)

Góllövők: Miklós 3miklosgy, Szekeresszekeres

Változatos mérkőzés. 8. percben már 2:0-ra vezettünk, a 85. percben még 4:4 volt az állás. Az utolsó 5 percben veszítettük el a mérkőzést.

2018. 11. 18. 13:00

DUNASZEKCSŐ SE - BABARCI SE 0:3 (0:1)

A hirtelen jött téli hidegben hátul sok hibával játszottunk, elől kevés gólveszélyt jelentettün. Így az eredmény más nem is lehetett.

Tavaszi szezon:

2019. 03. 03. 14:30

SÁTORHELYI SE-DUNASZEKCSŐ SE 1:3 (0:0)

2019. 03. 10. 14:30

DUNASZEKCSŐ SE-HIDAS ESE 3:2 (1:1)

A végére izgalmassá tettük magunk számára a mérkőzést. Előtte a hazai pálya előnye segített egy vakondtúrás képében :)

2019. 03. 17. 15:00

ÚJPETRE KSE-DUNASZEKCSŐ SE 3:2 (0:1)

A 60. percig még mi vezettünk 2:0-ra. A mérkőzést eldöntő gól a 92. percben kaptuk.

2019. 03. 31. 15:30

SZALÁNTA HUNYADI SE-DUNASZEKCSŐ SE 1:3 (0:0)

A 2. félidőben 10 perc alatt eldöntöttük a mérkőzést. A hazai csapatnak csak a szépítésre futotta. A 77. percben Rácz Dániel kiállítva.racz

2019. 04. 07. 15:30

DUNASZEKCSŐ SE-SZAJKI SE 2:1 (2:0)

Góllövő: Miklós Gy. 2 miklosgy

A II. félidő nagyon hosszúnak tünt a nézőknek és a játékosoknak. Végül sikerült megtartani az előnyt.

2019. 04. 14. 16:00

GÖRCSÖNYDOBOKA SC-DUNASZEKCSŐ SE 2:3 (1:2)

Góllövők: Szekeresszekeres, Miklósmiklosgy,

Pajkos

Jól kezdtünk, de 2:0-ás vezetésünk után kiegyenlített a hazai csapat. A 90.-ik percben azonban sikerült megszereznunk a győzelmet.

2019. 04. 20. 16:30

DUNASZEKCSŐ SE-BEREMEND SPORT KFT 3:3 (1:1)

Góllövők: Miklós 2miklosgy, Sallaisallai_z

Az idény legjobb mérkőzésén a 2. félidőben lefociztuk az egyik bajnokesélyest. 3-szor vezetett a vendégcsapat, de sikerült a 92. percben egyenlíteni. A sors igazságtalansága lett volna, ha pont nélkül maradunk.

2019. 04. 27. 17:00

BORJÁDI SE-DUNASZEKCSŐ SE 1:2 (0:0)

Góllövők: Korsós Vkorsos., Miklósmiklosgy valamint Szemelácz (öngól)szemi

Csere nélkül, tartalékkapusunk (Grill L.grill) mezőnyjátékával, három gólt szerezve 2:1-re nyertünk. Derekas helytállás, elismerés a csapatnak.

2019. 05. 05. 17:00

DUNASZEKCSŐ SE-ORFŰ KSE 6:1 (2:1)

Góllövők: Fallerfaller_, Korsós3korsos, Miklósmiklosgy, Sallaisallai_z

Papírforma győzelem, de a játék nem volt meggyőző. Jöhet a nehéz végjáték az utolsó három meccsen.

2019. 05. 12. 17:30

KÖLKEDI SE-DUNASZEKCSŐ SE 8:0 (4:0)

2019. 05. 19. 17:30

DUNASZEKCSŐ SE-EGERÁG SE 3:2 (1:1)

Góllövők: Miklós (11-esmiklosgy), Heringhering, Korsóskorsos

Változatos, izgalmas mérkőzésen a 87. percben szereztük meg a győzelmet, és egyben bebiztosítottuk a 4. helyet 1 fordulóval a bajnokság vége előtt. Az ellenfél a 30. perctől kiállítás miatt emberhátrányban játszott

2019. 05. 26. 17:30

BABARCI SE-DUNASZEKCSŐ SE 6:3 (5:1)

Góllövők: Korsóskorsos, Szekeresszekeres,